Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

БЕБ викрило підпільну лабораторію, де виготовляли «брендові» парфуми

На 7-му кілометрі продавали парфуми-підробки світових брендів. Фото: БЕБ

На 7-му кілометрі продавали парфуми-підробки світових брендів. Фото: БЕБ

Детективи Бюро економічної безпеки (БЕБ) в Одеській області викрили масштабне виробництво повного циклу контрафактної парфумерної продукції відомих світових брендів. Про це повідомляє пресслужба відомства.

Загалом детективи БЕБ спільно з ДСР Нацполіції в Одеській області провели 19 обшуків на виробництві, складах, у точках реалізації та за місцем проживання причетних осіб.

Під час обшуків фахівці знайшли 40 тис. флаконів готової фальсифікованої продукції відомих світових брендів тощо. Загалом приблизно 50 найменувань. Було вилучено товарів і обладнання на 70 млн грн.

Також вилучено обладнання, що забезпечує масове виробництво:

  • автоматизована установка для розливу та змішування рідин;
  • друкарський верстат;
  • місткості з відповідним концентратом і сировиною;
  • поліграфія;
  • пакувальна плівка;
  • спреї та флакони для розливної парфумерії.

Схему з виробництва парфумерії здійснювала організована злочинна група осіб, до складу якої входили уродженці Сирійської Арабської Республіки. Вони обладнали декілька місць виробництва та залучили до виконання робіт і громадян України. Кожному із членів угрупування було відведено певну роль у процесі виробництва, зберігання та продажу контрафакту.

Реалізація продукції здійснювалася не лише на території Одеської області, а й по всій Україні. Підроблену парфумерію продавали гуртом і в роздріб через інтернет-сайти, телеграм-канали та в торгових точках ринку «7 кілометр».

Досудове розслідування в кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 229 КК України (незаконне використання знаку для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару організованою групою із завданням матеріальної шкоди в особливо великому розмірі) здійснюють детективи Територіального управління БЕБ в Одеській області за оперативного супроводу ДСР Нацполіції в Одеській області та процесуального керівництва Одеської обласної прокуратури.

Контекст. 6 березня 2023 року Бюро економічної безпеки провело обшуки на тютюновій фабриці у Львівськй області.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини