Facebook Pixel

БЕБ арештувало логістичний центр, що належить росіянам, вартістю 700 млн грн

Детективи Бюро економічної безпеки арештували активи транспортного холдингу, який є одним із найбільших в Україні логістичних центрів, на суму близько 700 млн грн, повідомили в БЕБ.

Холдинг підозрюється в ухиленні від сплати податків у сумі понад 18,3 млн грн, а його бенефіціарними власниками через кіпрську офшорну компанію є громадяни рф.

За даними джерел «Європейської правди», йдеться про ТОВ «Євротерминал» в Одесі.

БЕБ в ході обшуків вилучив документи, що свідчать про правопорушення та підтверджують російське громадянство засновників. За даними БЕБ, з 2021 року холдинг завищував податковий кредит з ПДВ, в держбюджет недоплатили 18,3 млн грн.

Бюро заарештувало корпоративні права компанії, а також 9 одиниць транспортних засобів та 13 об’єктів нерухомості (будівлі, земельні ділянки тощо), які зареєстровані за нею. Орієнтовна загальна вартість арештованих активів складає близько 700 млн грн.

Досудове розслідування по справі за групове ухилення від сплати податків здійснюють детективи Головного підрозділу детективів БЕБ у співпраці з прокурорів Офісу Генпрокурора.

Подякувати 🎉