Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Росія поширила фейк про «загальну мобілізацію» в Україні

У Росії заявили, що депутатський корпус від партії «Слуга народу» закликав українців і владу розірвати дипломатичні відносини з Росією, провести призив резервістів і розмістити в Україні війська країн НАТО, а президент Володимир Зеленський нібито оголосив загальну мобілізацію.

Про це заявила представник Міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова на брифінгу відомства, передає «Українська правда». Такі дії Захарова пояснює тим, що глава держави нібито «рятує рейтинг, який знижується [свій і «Слуги народу». — Ред. The Page] на тлі падіння рівня життя, стрімкої деіндустріалізації і депопуляції України».

Quote«Щоб відволікти увагу населення України від погіршення ситуації в соціально-економічній сфері та дедалі більшої політичної турбулентності, а також виправдати абсолютно агресивні мілітаристські плани, Київ веде активну кампанію з дезінформації. Основа її все та ж — створення образу ворога в особі Росії», — сказала на.

Водночас у Міністерстві закордонних справ України пояснили, що заяви Захарової є черговим прикладом дезінформації. Як заявив прессекретар відомства Олег Ніколенко, підписаний Зеленським закон про мобілізацію в Україні має на увазі вдосконалення процедури призову резервістів в особливий період, зокрема йдеться про заходи реагування на випадок настання загроз національній безпеці на тлі загострення військової агресії на Донбасі. Про це він заявив у коментарі «Українській правді».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Напередодні міністр оборони Росії Сергій Шойгу заявив про закінчення «перевірочних заходів» у Південному та Західному військових округах країни на кордоні з Україною. З 23 квітня і до 1 травня війська будуть повертати в пункти постійної дислокації.

Коментарі

Всі новини