Facebook Pixel

«Міст Зеленського» у Запоріжжі добудують турки за 12 млрд грн

Фото: mayak.zp.ua

Фото: mayak.zp.ua

У тендері на будівництво мосту через Дніпро у Запоріжжі перемогла турецька компанія Onur Group, запропонувавши виконати роботи за 11,9 млрд грн. Вона будуватиме міст не більше чотирьох років з дня підписання договору.

Про це повідомили у пресслужбі «Укравтодору».

У тендері також брала участь турецька Gocay, запропонувавши на 32 млн більше. Очікувана вартість закупівлі на початок тендера при цьому становила 12,3 млрд грн. Такі компанії, як китайська China Road and Bridge Corporation і Sinohydro, турецька Limak та українська «Еко-Буд-Трейд», теж планували брати участь в аукціоні, проте не потрапили на нього.

Telegram Logo

Предметом закупівлі на тендері виступав під'їзд до острова Хортиця та автотранспортна магістраль через Дніпро у Запоріжжі, яка є частиною траси «Бориспіль — Дніпро — Запоріжжя — Маріуполь».


На даний момент правий і лівий берег Запоріжжя поєднують міст Преображенського і гребля ДніпроГЕС.


Контекст. Будівництво мосту через Дніпро у Запоріжжі ще 2004 року ініціював колишній прем'єр-міністр України Віктор Янукович. Тоді планувалося, що проєкт буде завершено до 2010 року.

Влітку 2019 року нинішній президент Володимир Зеленський приїжджав на об'єкт і доручив відновити будівництво мосту. Після нього туди приїхав і прем'єр-міністр Олексій Гончарук, який пообіцяв закінчити будівництво однієї сторони до кінця 2020-го. Він також заявляв, що всі роботи почнуться навесні цього року.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини