Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Місцеві бюджети втратять щонайменше 12,4 млрд грн через закон про підтримку бізнесу — Кличко

Місцеві бюджети втратять щонайменше 12,4 млрд грн через ухвалення закону № 3275 про підтримку бізнесу та громадян під час пандемії коронавірусу COVID-19. На думку мера Києва Віталія Кличка, бюджет столиці втратить близько 1,6 млрд грн в умовах боротьби з коронавірусом. Через це не буде коштів платити зарплати медикам, вчителям, соцпрацівникам, вихователям, працівникам транспорту та ЖКГ.

За словами Кличка, президент Володимир Зеленський та прем'єр-міністр Денис Шмигаль погодилися з мерами міст щодо недопущення скорочення фінансування місцевих громад.

Депутати надали відстрочку сплати податку на землю не тільки тим бізнесам, що закрилися на час карантину, а й тим, які продовжують працювати, підкреслив Кличко. Також самоврядування отримало можливість переглядати ставки тільки за єдиним податком.

Крім того, за словами мера Києва, громадяни позбулися плати за свої паї, а це захищає насамперед інтереси агрохолдингів.

Контекст. Під час позачергового засідання Верховної Ради не прийняли низку змін до державного бюджету. Підтримали відповідний законопроєкт лише 223 депутати, що не дозволило прийняти його.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини