Facebook Pixel

Міноборони виграло міжнародний арбітраж на суму понад 3 млн євро за неякісні бронежилети

Міністерство оборони України перемогло іноземну компанію у міжнародному арбітражі щодо закупівлі бронежилетів для ЗСУ. Приватна компанія зобов’язана виплатити 3 млн євро за постачання неякісних бронежилетів

Про це пише Міноборони України.

У чому Міноборони звинувачувало постачальника бронежилетів

У 2022 році між Міноборони України та іноземним постачальником було укладено договір на постачання бронежилетів. Міноборони повністю виконало свої зобов’язання за договором та вчасно оплатило вартість товару. Однак постачальник декілька разів пропонував товар, який не відповідав умовам договору щодо якості та погодженому зразку.

Міноборони було подано позов до міжнародного арбітражу про стягнення вартості непоставленого товару, штрафних санкцій та відсотків річних.

Результат: арбітражний трибунал ухвалив рішення про стягнення з іноземного постачальника на користь Міноборони повної вартості непоставленого товару, штрафних санкцій та відсотків річних всього на суму понад 3 мільйони євро, а також арбітражного збору.

Нагадаємо, що правоохоронці підозрюють фірму «Львівський арсенал» у привласненні 1,4 млрд грн. Остання отримала від Міноборони гроші на поставку великої партії мінометних пострілів 120 мм і 82 мм. Однак фірма давно прострочила контракт і не передала ЗСУ жодної міни.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉