Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Microsoft показала військовий позашляховик з доповненою реальністю

Фото: Microsoft / Photo Kymeta

Фото: Microsoft / Photo Kymeta

Компанія Microsoft презентувала модифікований позашляховик Tactical Vehicle, створений для розширеного планування військових місій ыз використанням доповненої і віртуальної реальності.

Новинка військового автопрому оснащена датчиками і бортовими комп'ютерами і є центром обробки даних на колесах з інтеграцією в хмарні служби Microsoft Azure, пише спеціалізований ресурс Naval Sea Systems Command.

Презентація відбулася на заході Dahlgren Innovation Day, де зібралися понад 150 технічних експертів з військової сфери США для демонстрації технологій і переговорів із корпорацією Microsoft.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Фахівці обговорювали те, як хмарні сховища, штучний інтелект, машинне навчання і когнітивні сервіси можуть вплинути на простір бойових дій.

«Брифінги і демонстрації ВМФ і Microsoft в День інновацій Дальгрена дозволили вченим та інженерам NSWC побачити і зрозуміти нові технології та інструменти, доступні для інженерних систем у відповідності з вимогами місії», — сказав Гленн Джонс, співробітник відділу інформації щодо діяльності у NSWCDD.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Варто також зазначити, що з тих пір, як американські військові показали своє бачення інтегрованого поля битви з використанням тактичної доповненої реальності, Microsoft виграла контракт на розробку Visual Augmentation System, так званої HoloLens for Military, а також виграла контракт JEDI Пентагону за 10 доларів.

Контекст

Фотогалерея
Фото: GeekWire

Фото: GeekWire

Фото: GeekWire

Фото: GeekWire

Фото: GeekWire

Фото: GeekWire

Фото: GeekWire

Фото: GeekWire

Фото: GeekWire

Фото: GeekWire

Фото: GeekWire Thumb Фото: GeekWire Thumb Фото: GeekWire Thumb Фото: GeekWire Thumb Фото: GeekWire Thumb

Коментарі

Всі новини