Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Метінвест втратив під час першого року війни $3,5 млрд

Метінвест втратив під час першого року війни $3,5 млрд. Фото: УП.

Метінвест втратив під час першого року війни $3,5 млрд. Фото: УП.

Група Метінвест оцінила власні збитки внаслідок повномасштабної військової агресії Росії проти України у $3 млрд 523 млн. Такі дані містяться у презентації для J.P. Morgan Global Emerging Markets Corporate Conference.

Зокрема, втрати від зупинки комбінатів «Азовсталь», «ММК імені Ілліча» та, Маріупольського ремонтно-механічного заводу компанія оцінила у $3,181 млрд. Ця сума включає збитки, пов’язані з пошкодженням виробничих потужностей, а також втратою готової продукції та обладнання.

Що $290 млн збитків отримали підприємства Групи на підконтрольній Україні території. Крім того, у 52 млн дол. Метінвест оцінив збитки від припинення діяльності своїх трейдерів Metinvest Eurasia та Metinvest Distribution, які діяли в Росії та Білорусі.

Компанія докладає зусиль для стягнення з РФ компенсації у судовому порядку.

Нагадаємо, що у січні 2023 року комбінат «Запоріжсталь» знизив виробництво всіх видів продукції проти першого місяця минулого року. Підприємство виробило 166,4 тис. тонн чавуну (падіння на 58,5% до січня 2022 року), 89,9 тис. тонн сталі (-72,7%) та відвантажило 73 тис. тонн прокату (-74%).

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини