Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Метінвест» змінив керівника комбінату «Запоріжсталь»

Метінвест призначив нового керівника комбінату «Запоріжсталь». Фото: «Запоріжсталь»

Метінвест призначив нового керівника комбінату «Запоріжсталь». Фото: «Запоріжсталь»

Група «Метінвест» Ріната Ахметова призначила Романа Слободянюка виконувачем обов’язків гендиректора ПАТ «Запоріжсталь». Олександр Мироненко, який дотепер за сумісництвом очолював «Запоріжсталь», продовжить роботу як операційний директор компанії, повідомили в пресслужбі комбінату.

Quote«Ми продовжуємо стабілізацію бізнес-процесів, щоб зберегти комбінат і за першої можливості швидко вийти на повні виробничі потужності. «Запоріжсталь» і надалі залишатиметься надійною опорою України до перемоги та після, під час розбудови та відродження країни», — цитує Романа Слободянюка пресслужба комбінату.

Роман Слободянюк (нар. 1989, Запоріжжя) прийшов на «Запоріжсталь» 2012 року в цех гарячого прокату, був менеджером у відділі безперервного вдосконалення, з 2013-го очолив новостворений ефективний підрозділ – цех металовиробів. З 2018 року працював заступником директора з виробництва, з 2019-го — в операційній дирекції групи «Метінвест» на посаді директора з виробництва.

Роман Слободянюк — новий в.о. гендиректора комбіната «Запоріжсталь». Фото: «Запоріжсталь»

Роман Слободянюк — новий в.о. гендиректора комбіната «Запоріжсталь». Фото: «Запоріжсталь»

Нагадаємо: до 2019 року комбінат очолював Ростислав Шурма, який нині обіймає посаду заступника глави Офісу президента.

ПАТ «Запоріжсталь» входить до групи «Метінвест». Спеціалізація — високоякісні сталеві гарячекатані рулони та листи, холоднокатані листи та рулони з вуглецевих і низьколегованих сталей, а також сталева стрічка, чорна жерсть, гнутий профіль. Торік комбінат запланував у найближчому майбутньому нарешті закрити мартенівські печі — останні в Україні.

З початку березня 2022 року «Метінвест» перевів частину обладнання комбінату в режим гарячої консервації. З квітня комбінат працює в середньому на 50% своєї потужності. У січні — листопаді «Запоріжсталь» виробила 40 — 46% продукції, як порівняти з 11 місяцями 2021 року.

Два найбільші підприємства групи «Метінвест» — «Азовсталь» і Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча — майже повністю зруйновано внаслідок агресії рф.

Акціонер «Метінвесту», найбагатший українець і мільярдер Рінат Ахметов, за рік втратив дві третини своїх статків - його капітал скоротився з $13,7 млрд до $4,4 млрд. Він подав позов проти рф до ЄСПЛ.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини