Facebook Pixel

Мережа магазинів «Сільпо» запустила сервіс доставки літаками

Доставка здійснюється шістьма літаками з аеродрому в Київській області й діє поки що на території Київської області в радіусі 40-хвилинного польоту від авіарозподільчого центру (АРЦ).

Перші клієнти могли отримати продукти літаками вже з початку березня, повідомляє пресслужба мережі.

Тестування послуги здійснюється за «білими списками» покупців, які стали учасниками «Власного Рахунку» на території Київської області. Ці клієнти отримали пропозицію зробити замовлення на shop.silpo.ua з опцією авіадоставки.

Тестування сервісу авіадоставки поки що здійснюється безоплатно для замовлень від 1,5 тис. грн. Обмеження за вагою замовлення — не більш як 40 кг за один раз. Це пов'язано з тим, що літак може не мати можливості приземлитися в безпосередній близькості до будинку.

Інженери офісу логістики працюють над встановленням мобільного обладнання, щоб пілоти могли доставити навіть об'ємні й важкі замовлення від кабіни до дверей покупців.

Замовлення попередньо збираються в РЦ у Броварському районі, далі індивідуальні замовлення комплектуються в АРЦ безпосередньо перед доставкою. Таку систему розроблено для того, щоб дотримуватися температурних режимів для різних продуктів.

Після вивчення попиту та аналізу замовлень авіадоставки «Сільпо» розглядає можливість відкриття повноцінного dark skystore для оперативного оброблення замовлень.

Пізніше на Facebook-сторінці «Сільпо» повідомили, що дана новина була жартом, додавши, що поки компанія авіадоставку не запускає.

Як повідомлялося, мережі супермаркетів вводять послугу доставки до будинку або можливість одразу забрати готове замовлення із супермаркету через посилення карантинних заходів для запобігання поширенню COVID-19.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉