В мережі клінік «Добробут» новий гендиректор Сергій Орел
Генеральним директором медичної мережі «Добробут» став Сергій Орел, замінивши на посаді Вадима Шекмана, який увійшов до складу наглядової ради компанії. Про це повідомили в мережі клінік.
«За час моєї роботи я мав за честь бути частиною неймовірної команди, яка щодня працює на благо пацієнтів, змінює життя людей і робить нашу медичну мережу прикладом високих стандартів та професійності. Я залишаюся частиною компанії у новій ролі – як член Наглядової ради. Я впевнений, що команда «Добробуту» продовжить рухатися вперед, впроваджуючи інновації, надаючи якісні медичні послуги та залишаючись тими, на кого можна покластися в найвідповідальніші моменти», – коментує Вадим Шекман.
Серед завдань для нового CEO – стратегічний розвиток компанії і посилення позицій на ринку.
«Моє головне завдання на новій посаді – забезпечити системний та стабільний розвиток «Добробуту», зберегти і вдосконалити високі стандарти якості медичних послуг, до яких звикли сотні тисяч пацієнтів, що довірили нам своє здоров'я. У наших планах – посилення позицій компанії на ринку та в галузі, запуск нових медичних напрямів та послуг, а згодом – вихід на національний рівень. Впевнений, що з такою потужною командою нам все вдасться. Далі буде!» – підкреслив Сергій Орел.
Сергій Орел, новий CEO медичної мережі Добробут. Фото компанії
Хто такий новий гендиректор «Добробуту» Сергій Орел
Сергій Орел був операційним директором багатопрофільної лікарні «Добробут» на пр. Бажана у Києві і директором з розвитку мережі.
У нього понад 20 років досвіду операційної діяльності і керування проєктами.
Серед його проєктів у «Добробуті» – Інноваційний центр кардіохірургії та судинної хірургії «Добробут» на проспекті Повітряних сил, 54, у Києві, а також реконструкція багатопрофільної лікарні на Бажана (запуск та операційне управління). Судячи з даних Opendatabot, Орел керував клінікою «Борис» і займався інтеграцією бізнесу після того, як її у 2019 році придбав «Добробут».
Раніше пан Орел керував командами до 3000 співробітників в інших секторах економіки, займався угодами M&A (злиття та поглинання) та реновацією промислових об’єктів.
Чому Вадим Шекман пішов з «Добробуту»
Вадим Шекман очолював мережу з липня 2022 року, вказують у «Добробуті». Він став членом наглядової ради компанії і братиме участь у розвитку мережі надалі. «Завдяки досвіду та зусиллям Вадима Шекмана «Добробут» зміг встояти у найтяжчі часи та не припиняв свою роботу ані на день від початку повномасштабного вторгнення росії», – вказують в компанії.
За даними Forbes, Вадим Шекман залишив посаду СЕО «Добробуту» через «розбіжності в поглядах на майбутнє мережі між ним та акціонерами компанії».
В дос’є Шекмана вказано, що він закінчив Московський державний університет транспорту (МИИТ), Іллінойський університет Чикаго. Шекман 30 років жив і працював у США, де створив бізнес з надання медичних та реабілітаційних послуг LifeCare Home Health & In-Home Services (2005 – 2021).
Що відомо про медичну мережу «Добробут»
«Добробут» – одна з найбільших в Україні приватних медичних мереж. Наразі в мережу входять 17 медичних центрів у Києві і Київській області, служба невідкладної допомоги, стоматологія і аптеки.
Медичні центри мережі надають послуги для дітей та дорослих за понад 75 медичними напрямами. Щороку хірурги «Добробуту» проводять понад 10 000 операцій. У мережі працюють понад 3200 співробітників.
Власники мережі – інвесткомпанія Concorde Capital Ігоря Мазепи (через кіпрську Satumco Limited) і ексспіввласник мережі магазинів «Люксоптика» Олег Калашников.