Facebook Pixel

В мережі клінік «Добробут» змінився гендиректор – що сталось

Генеральним директором медичної мережі «Добробут» став Сергій Орел, замінивши на посаді Вадима Шекмана, який увійшов до складу наглядової ради компанії. Про це повідомили в мережі клінік.

Quote«За час моєї роботи я мав за честь бути частиною неймовірної команди, яка щодня працює на благо пацієнтів, змінює життя людей і робить нашу медичну мережу прикладом високих стандартів та професійності. Я залишаюся частиною компанії у новій ролі – як член Наглядової ради. Я впевнений, що команда «Добробуту» продовжить рухатися вперед, впроваджуючи інновації, надаючи якісні медичні послуги та залишаючись тими, на кого можна покластися в найвідповідальніші моменти», – коментує Вадим Шекман.

Серед завдань для нового CEO – стратегічний розвиток компанії і посилення позицій на ринку.

Quote«Моє головне завдання на новій посаді – забезпечити системний та стабільний розвиток «Добробуту», зберегти і вдосконалити високі стандарти якості медичних послуг, до яких звикли сотні тисяч пацієнтів, що довірили нам своє здоров'я. У наших планах – посилення позицій компанії на ринку та в галузі, запуск нових медичних напрямів та послуг, а згодом – вихід на національний рівень. Впевнений, що з такою потужною командою нам все вдасться. Далі буде!» – підкреслив Сергій Орел.
Сергій Орел, новий CEO медичної мережі Добробут. Фото компанії

Сергій Орел, новий CEO медичної мережі Добробут. Фото компанії

Хто такий новий гендиректор «Добробуту» Сергій Орел

Сергій Орел був операційним директором багатопрофільної лікарні «Добробут» на пр. Бажана у Києві і директором з розвитку мережі.

У нього понад 20 років досвіду операційної діяльності і керування проєктами.

Серед його проєктів у «Добробуті» – Інноваційний центр кардіохірургії та судинної хірургії «Добробут» на проспекті Повітряних сил, 54, у Києві, а також реконструкція багатопрофільної лікарні на Бажана (запуск та операційне управління). Судячи з даних Opendatabot, Орел керував клінікою «Борис» і займався інтеграцією бізнесу після того, як її у 2019 році придбав «Добробут».

Раніше пан Орел керував командами до 3000 співробітників в інших секторах економіки, займався угодами M&A (злиття та поглинання) та реновацією промислових об’єктів.

Чому Вадим Шекман пішов з «Добробуту»

Вадим Шекман очолював мережу з липня 2022 року, вказують у «Добробуті». Він став членом наглядової ради компанії і братиме участь у розвитку мережі надалі. «Завдяки досвіду та зусиллям Вадима Шекмана «Добробут» зміг встояти у найтяжчі часи та не припиняв свою роботу ані на день від початку повномасштабного вторгнення росії», – вказують в компанії.

За даними Forbes, Вадим Шекман залишив посаду СЕО «Добробуту» через «розбіжності в поглядах на майбутнє мережі між ним та акціонерами компанії».

В дос’є Шекмана вказано, що він закінчив Московський державний університет транспорту (МИИТ), Іллінойський університет Чикаго. Шекман 30 років жив і працював у США, де створив бізнес з надання медичних та реабілітаційних послуг LifeCare Home Health & In-Home Services (2005 – 2021).

Що відомо про медичну мережу «Добробут»

«Добробут» – одна з найбільших в Україні приватних медичних мереж. Наразі в мережу входять 17 медичних центрів у Києві і Київській області, служба невідкладної допомоги, стоматологія і аптеки.

Медичні центри мережі надають послуги для дітей та дорослих за понад 75 медичними напрямами. Щороку хірурги «Добробуту» проводять понад 10 000 операцій. У мережі працюють понад 3200 співробітників.

Власники мережі – інвесткомпанія Concorde Capital Ігоря Мазепи (через кіпрську Satumco Limited) і ексспіввласник мережі магазинів «Люксоптика» Олег Калашников.

Подякувати 🎉