МАУ поставила ультиматум Зеленському: гроші або звільнення

МАУ попросила допомоги в держави. Фото: УНІАН

МАУ попросила допомоги в держави. Фото: УНІАН

Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» (МАУ) попросила президента Володимира Зеленського матеріально підтримати її. Так, у компанії хочуть, щоб Кабінет міністрів розробив програму дій щодо надання МАУ позики або стабілізаційного кредиту для виплати зарплат співробітникам.

Про це йдеться в листі авіакомпанії, текст якого є в агентства «Інтерфакс-Україна». Так, МАУ хоче, щоб Мінінфраструктури та Міністерство фінансів провели переговори щодо розстрочки її заборгованості перед «Міжнародним аеропортом «Бориспіль» та «Украерорухом».

Quote«МАУ, як і інші авіаперевізники України, вимагає негайних заходів державної підтримки, що дозволить вижити до моменту відновлення попиту й можливостей для здійснення авіаперевезень», — йдеться в листі.

Там також зазначили, що авіакомпанія готує проєкт чергового звільнення співробітників, яке торкнеться щонайменше 140 пілотів, а велика частина висококласного льотного персоналу авіакомпанії перебуває під загрозою втрати прав на виконання польотів через те, що вони не можуть пройти тренажерну підготовку, бо в Україні немає авіатренажерів.

Telegram Logo

У МАУ додали, що це означає не тільки можливу втрату висококваліфікованих фахівців, а і втрату міжнародного потенціалу авіаційної держави.

Контекст. Через тимчасове припинення авіасполучення з 17 березня до 15 червня компанія МАУ отримала приблизно $60 млн збитків.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини