Facebook Pixel

МАУ перезапустить 14 регулярних міжнародних авіарейсів

Фото: ZN.ua

Фото: ZN.ua

Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» (МАУ) оголосила про перезапуск 14 регулярних міжнародних маршрутів у літньому розкладі на 2021 рік. Компанія також відкриє ще один новий напрямок.

МАУ планує запустити авіарейси з Києва до Ніцци, Делі, Анкари, Рима, Варшави, Афін, Кишинева, Барселони, Ларнаки, Ташкента та Батумі. Продаж квитків на них уже відкритий на сайті авіакомпанії.

На популярних маршрутах вона запропонує збільшену кількість частоти рейсів, зокрема:

  • Київ — Лондон — 10 разів на тиждень;
  • Київ — Стамбул — 21 раз на тиждень. Додатково виконуються рейси між Одесою та Стамбулом;
  • Київ — Тель-Авів — 14 разів на тиждень.
Telegram Logo

Компанія також анонсувала запуск нового прямого рейсу з Києва до Джидди в Саудівській Аравії, проте квитків у продажу поки що немає.

Регіональна маршрутна мережа авіакомпанії поповниться рейсами Одеса — Вільнюс, Львів — Тель-Авів і Харків — Тель-Авів.

Чартери МАУ має намір виконувати з Києва до Ла-Романи, Стамбула, Марса-Алама, Пули та Спліта.

Компанія й далі виконуватиме внутрішні рейси спільно з авіакомпанією-партнером за напрямками Харків, Львів, Дніпро, Запоріжжя та Івано-Франківськ, а також власні регулярні рейси до Одеси та Херсона, починаючи із червня 2021 року.

Через складну епідемічну ситуацію, закриті кордони, суворі урядові обмеження в багатьох країнах МАУ перенесла відновлення рейсів до Торонто та Нью-Йорка на 3-й квартал 2021 року.

Додатково. Генеральний директор авіакомпанії SkyUp Airlines Дмитро Сероухов розповів, що авіакомпанія Windrose, яку пов'язують з Ігорем Коломойським, через суд намагається відібрати в SkyUp 3 із 24 дозволених частот у напрямку Київ — Стамбул. Ще 21 частота належить іншій «підконтрольній олігарху компанії» — МАУ.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини