Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Масово знімали пасажирів з рейсів — як в Україні відновили авіасполучення

Фото: pixabay

Фото: pixabay

Кабінет міністрів 3 червня ухвалив рішення щодо дати відновлення пасажирського авіасполучення. Пізніше уряд з 15 червня дозволив відкрити українські аеропорти для іноземних відвідувачів. The Page дізналося, як у найбільших аеропортах країни проходило відновлення авіасполучення.

На рейси в аеропорту «Київ» ім. Сікорського не допустили 250 пасажирів через відсутність документів, які дозволяють в'їзд до країни призначення, розповіла прессекретарка аеропорту Галина Богданенко.

Quote«У цьому питанні ми керуємося не просто нашими бажаннями, а й правилами міжнародних перевезень. Відповідно до нинішньої ситуації, виконуємо вимоги тих країн, куди направляється рейс. Тому якщо немає необхідних документів, то пасажира не допускають на рейс. І це повністю відповідальність пасажирів», — пояснила Богданенко.

Аналогічна проблема з недопуском пасажирів є також в аеропорту «Бориспіль». Цим питанням займається хендлінгова компанія, яка обслуговує кожен конкретний рейс, розповів The Page генеральний директор аеропорту «Бориспіль» Павло Рябікін.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Сьогодні для громадян України існує цілий ряд обмежень для в'їзду до країн Євросоюзу. Тобто не можна просто скористатися безвізом і поїхати без поважної на те причини. Потрібні документи, що підтверджують право на в'їзд у цей період. Таким документами є або віза певного типу, або якісь інші докази», — зазначив Рябікін.

В Угорщині, наприклад, спочатку потрібно отримати дозвіл на сайті поліції, за яким можна буде в'їхати на територію країни. Загалом схожі умови є в усіх країнах Євросоюзу. Тому пасажирів, які приходять без таких документів, просто не пускають на рейс, адже компанія, за авіаційними правилами, повинна забезпечити доправлення пасажирів назад.

«Оскільки рейси зараз не щодня і вони не завжди зворотні, то такої можливості може й не бути. Тому вони просто не беруть пасажирів, коли є сумніви щодо їхнього права на перетин кордону», — зазначив гендиректор аеропорту «Бориспіль».

Підписуйтесь на нас в Google News!

Аеропорт «Львів» ім. Данила Галицького у перші робочі дні знімав до половини пасажирів з рейсів через відсутність відповідних документів. Про це розповіла гендиректорка підприємства Тетяна Романовська, передає avianews.

Однак недопусків стало менше після того, як на сайті аеропорту розмістили інформацію про актуальні правила в'їзду до інших держав.

Quote«Зараз можуть вилітати українці з подвійним громадянством, з робочою візою. Туристам поки що потрібно зачекати», — зазначила Романовська.

Аеропорт уважно перевіряє, чи має пасажир право на виліт, а також часто зв'язується з авіакомпанією для підтвердження, бо інакше аеропорт може отримати штраф.

Контекст. Єврокомісія вирішила продовжити заборону на в'їзд до ЄС для громадян держав, що не входять до Євросоюзу або Шенгенської зони, щонайменше до 1 липня. Тривалість такої заборони залежатиме від епідемічної ситуації.

Коментарі

Всі новини