Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Маск збирає команду для польотів на Марс і Місяць: що відомо і які плани у SpaceX

Фото: pxabay

Фото: pxabay

Компанія SpaceX шукає експертів з морських операцій у Браунсвіллі, які б допомогли розробити та створити плавучі космічні порти. Ці порти забезпечать майданчики для запуску суперважких ракет-носіїв. SpaceX використовуватиме ракети-носії, щоб відправити свої ракети на Місяць та Марс, а також щоб здійснювати подорожі на Землі.

Про це у Twitter повідомив генеральний директор компанії Ілон Маск.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Крім того, ракети Starship та Super Heavy розробляються насамперед для того, щоб допомогти SpaceX реалізувати свою мету – доставити людей на Марс та Місяць. Однак, можливо, такі багаторазові ракети будуть актуальними й у межах нашої планети, пише TechCrunch.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Насправді ідея транспортування на базі космічного простору — не нова, її, крім SpaceX, розробляють інші компанії також. Головною перевагою є те, що, подорожуючи на межі земної атмосфери або поза нею, можна значно скоротити витрати пального та тривалість польоту. Насправді SpaceX заявила під час презентації у 2017 році, що в рамках транспортування «точка-точка-точка» на своєму космічному кораблі може дістатися до будь-якого міста на Землі з будь-якого іншого міста менше ніж за годину.

Відповідаючи на один із коментарів до твіту, Маск підтвердив, що цілком ймовірно, що пасажирів доправлятимуть нафтові платформи та гіперлуп.

Контекст. SpaceX на початку року оголосила про плани щодо першого комерційного пілотованого польоту космічного корабля Crew Dragon на початку другого кварталу 2020 року після успішного випробування його аварійної системи 19 січня.

У грудні минулого року SpaceX Ілона Маска доправила на МКС на кораблі Dragon 2,5 тис. кг різних вантажів, серед яких пивоварня та готель для роботів.

Космічна компанія SpaceX Ілона Маска мала провести 27 травня о 16:33 за місцевим часом найважливіший запуск в історії. Очікувалося, що ракета-носій Falcon 9 з космічним кораблем вперше доправить астронавтів на Міжнародну космічну станцію (МКС). Однак через погодні умови запуск не відбувся. Згодом компанії вдалося доставити астронавтів на МКС.

Коментарі

Всі новини