Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Масштабний блекаут у Бангладеш: 130 млн людей на 10 годин залишилися без світла

Майже весь Бангладеш залишився без електрики на 10 годин. Фото: Pixabay

Майже весь Бангладеш залишився без електрики на 10 годин. Фото: Pixabay

Майже 80% населення Бангладеш, що становить приблизно 130 млн осіб, 4 жовтня залишилися без електропостачання на 10 годин. Блекаут напередодні вдень накрив практично всю територію країни, окрім північно-західного регіону. Відновити світло вдалося незадовго до опівночі, пише Reuters.

Quote«Ми підозрюємо, що на лінії електропередачі стався технічний збій, який призвів до низки збоїв у всій національній енергосистемі», — заявив Мохаммад Хоссейн, високопосадовець в урядовому підрозділі з електропостачання.

Точна причина інциденту наразі невідома. Урядова слідча група продовжує розслідування.

Через масовий блекаут в країні повністю зупинилася телекомунікаційна галузь, а також швейна промисловість, яка забезпечує таких клієнтів, як-от Gap In, H&M і Zara.

Бангладеш генерує три чверті електроенергії з імпортованого природного газу. Цього року, як пише видання, країні доводиться часто стикатися з проблемою вимкнення електроенергії. Це пояснюється введенням владою обмежень на постачання газу через високі світові ціни, спричинені повномасштабним вторгнення рф в Україну.

Контекст. Раніше The Page писало, чи буде світло в українських споживачів протягом осінньо-зимового періоду (ОЗП) та опалювального сезону 2022 — 2023 років.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини