Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Майбутній конкурент SpaceX. Geely вирішила взятись за супутники

Фото: pixabay

Фото: pixabay

Китайська Geely, яка є власником марки Volvo, стане першою в КНР приватною компанією, яка будуватиме супутники. Компанія уже розпочала будівництво науково-виробничого центру із розробки та тестування супутників.

Як повідомляє CDRinfo, до складу нового комплексу увійдуть центри з виробництва супутників, центри тестування, досліджень та розробок, а також центр хмарних обчислень. Об’єкт зможе виробляти різноманітні види супутників. У планах компанії розпочати виготовлення комерційних низькоорбітальних супутників до кінця року.

Супутникову стратегію компанії буде втілювати у життя її «дочка» Geespace. Входження Geely в космічну галузь із низькоорбітальними супутниками знаменує собою значну віху у створенні інтелектуальної тривимірної мобільної екосистеми. Ці супутники зможуть забезпечити високошвидкісне підключення до інтернету, високоточну навігацію та розширять можливості хмарних обчислень. У компанії розраховують, що її супники працюватимуть до десяти років, а потім самознищуватимуться в земній атмосфері.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Американська приватна аерокосмічна компанія SpaceX Ілона Маска створила програму Starlink, яка має на меті забезпечити ідеальний зв’язок та бездротовий доступ до інтернету по всьому світу за допомогою мережі з тисяч супутників на низькій орбіті Землі. У планах компанії до середини 2020-х років вивести на орбіту загалом 12 тис. супутників.

У лютому SpaceX здійснила п’ятий запуск групи із 60 інтернет-супутників у межах розгортання проєкту Starlink і довела їхню зальну кількість на орбіті до 300 одиниць.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини