Facebook Pixel

Лукашенко вважає, що Білорусь має бути представлена на перемовинах між Україною та РФ

Олександр Лукашенко, що іменує себе президентом Білорусі, заявив, що на переговорах щодо врегулювання ситуації в Україні обов'язково має бути представлена білоруська сторона. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на «Пул Первого».

Quote«Уперше хочу позначити нашу позицію... Не може бути переговорів без участі Білорусі. Якщо ви нас ув'язали в це, насамперед західні країни, там, на цих переговорах, природно має прозвучати позиція Білорусі», — сказав Лукашенко на розширеній нараді Радбезу в четвер у Мінську.

Лукашенко заявив, що виходить із того, що війна відбувається за парканом Білорусі. Однак не згадав про обстріли мирного населення України з території Білорусі.

Quote«Ми виходимо не з того, що нас в один кошик занурили з Росією, ні. Ми виходимо з того, що ця війна за парканом нашої країни. І вона серйозно впливає на ситуацію в Білорусі. Тому жодних сепаратних домовленостей за спиною Білорусі бути не може. І я абсолютно переконаний і знаю, що Росія таку позицію розуміє. І в цьому немає нічого поганого. Але це суперечитиме задуму Заходу. Але це не означає, що ми маємо танцювати під дудку Заходу», — сказав Лукашенко.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉