Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Лукашенко вимагає від Заходу доказів, що Росія планує напад на Україну

Лукашенко вимагає доказів, що Росія планує напад на Україну. Фото: сайт президента Білорусі

Лукашенко вимагає доказів, що Росія планує напад на Україну. Фото: сайт президента Білорусі

Олександр Лукашенко, що іменує себе президентом Білорусі, заявив, що Захід має надати докази того, що Росія планує напасти на Україну. Про це повідомив провладний телеграм-канал «Пул Першого».

Quote«Вкотре наші «партнери», як їх у Росії називають, наші суперники, як я сказав, вороги, намагаються відбудувати Росію. Тому й вигадали тезу, що Росія збирається нападати на Україну. Ну, якщо збирається — покладіть факти на стіл та підтвердіть цю тезу», — заявив Лукашенко.

Контекст. Росія вдається до тих самих дій, що й у квітні цього року, і стягує до українських кордонів війська та техніку. Свіжі супутникові знімки, які у своєму розпорядженні має видання Politico, свідчать про скупчення бронетанкових частин, танків і самохідної артилерії разом із наземними військами в районі міста Єльня (РФ) поблизу кордону з Білоруссю.

У Росії цю інформацію спростували.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Через загрозу нового вторгнення російських сил Велика Британія підготувала групу з майже 600 військовослужбовців до передислокації в Україну. Занепокоєння через маневри Росії виражали й у Держдепі США.

Президент України Володимир Зеленський у відеозверненні 10 листопада наголосив, що скупчення та переміщення військ відбуваються на фронті восьмий рік і «психологічний тиск із боку РФ на нас давно не діє».

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини

Помер дизайнер Вірджил Абло

style