Facebook Pixel

Лондону вдалося досягти прогресу на переговорах з ЄС про умови Brexit

Борис Джонсон, фото Daniel Leal-Olivas/WPA Pool via Getty Images

Борис Джонсон, фото Daniel Leal-Olivas/WPA Pool via Getty Images

15 вересня британський міністр з питань Brexit Стівен Барклі заявив, що вдалося досягти прогресу на переговорах з ЄС про умови виходу з Євросоюзу – сторони провели «детальні переговори з технічних питань». Про це повідомив російський «Інтерфакс».

Одночасно агентство Bloomberg з посиланням на високопоставленого чиновника у британському уряді повідомило, що прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон не буде виконувати закон, що забороняє вихід країни з ЄС без досягнення угоди з Брюсселем.

Джонсон в ході своїх переговорів з головою Єврокомісії Жан-Клодом Юнкером вирішив дотримуватися жорсткого плану. Він обіцяє зробити все можливе для досягнення та ратифікації угоди з ЄС, але просити про відстрочку Brexit з 31 жовтня не буде. Якщо ж від країн-членів ЄС на майбутньому 17-18 жовтня саміті надійде пропозиція про перенесення цього терміну, то Джонсон її відхилить, і британський уряд продовжить роботу над «жорстким» Brexit.

Telegram Logo

45% жителів Великобританії вважають, що Шотландія та Північна Ірландія мають право на проведення референдуму про незалежність після виходу країни з ЄС. Про це свідчать дані опитування, проведеного агентством BMG для газети The Independent. Проти таких референдумів висловилися 30%. Опитування було проведено 3-6 вересня.

QuoteКолишній міністр у справах Північної Ірландії Пітер Хейн заявив: «Результати опитування підтвердили побоювання, що Brexit призведе до прискорення розпаду Великобританії».
Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини