Літаки Ан-74 включать до державного оборонного замовлення — Уруський

Олег Уруський/facebook

Олег Уруський/facebook

Представники центральних органів влади, держконцерну «Укроборонпрому» і окремих підприємств, що до нього входять, вирішили включити в державне оборонне замовлення постачання літаків Ан-74.

Про це повідомив віце-прем'єр-міністр — міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський.

«За результатами наради було ухвалено ряд рішень, що стосуються важливості включення до державного оборонного замовлення постачання літаків Ан-74 в інтересах Збройних Сил України, проведення законодавчих ініціатив щодо поліпшення фінансового стану ДП «ХДАВП» (Харківське державне авіаційно-виробниче підприємство. — The Page), внесення змін до законодавства України з питань ціноутворення на продукцію військового призначення та авансування державних контрактів за державним оборонним замовленням», — написав Уруський.

Telegram Logo

ХДАВП (або Харківський авіаційний завод, ХАЗ) — підприємство авіаційної промисловості України. Спеціалізується на повному циклі робіт із серійного виробництва, доопрацювання та технічного обслуговування в процесі експлуатації випущених літаків.

Упродовж 2012-2019 років ХАЗ зовсім не мав державних замовлень. Останній літак підприємство випустило в 2014 році. Станом на 1 березня 2020 року сума заборгованості заводу перед працівниками становить понад 207 млн грн.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

https://thepage.ua/news/minstrategprom-poluchit-v-upravlenie-ostatki-vysokih-tehnologij-ukrainy-antonov-i-vedushie-konstruktorskie-byuro

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини