Facebook Pixel

Зателефонувати на лінію підтримки чоловіків тепер можна за номером 2345

Зателефонувати на лінію підтримки чоловіків тепер можна за номером 2345

Зателефонувати на лінію підтримки чоловіків тепер можна за номером 2345

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні, та ГО «Інноваційні соціальні рішення» за сприяння уряду Великої Британії запустили лінію психологічної підтримки для чоловіків за номером 2345. Це цілодобова, анонімна й безкоштовна лінія, на якій працюють професійні психологи та психологині. Це проєкт, створений для чоловіків з метою покращення їх емоційного, психологічного стану і допомоги у розв'язанні складних життєвих ситуацій, адже зараз, в умовах війни, це надважливо, а інколи і життєво необхідно.

Як працює лінія психологічної підтримки для чоловіків (відео):

Ментальне здоров’я є важливою частиною благополуччя кожної людини. На жаль, через гендерні стереотипи або інші упередження чоловіки часто не звертаються за психологічною підтримкою. У час повномасштабної війни кількість стресових ситуацій значно збільшується, а тому вчасне вирішення проблеми та подолання психологічної напруги є життєво необхідними.

Телефонувати за номером 2345 чоловіки можуть з будь-яких питань, що викликають стрес: панічні атаки, проблеми на роботі чи в стосунках, переживання через втрату роботи чи війну, складнощі у регуляції гніву тощо. Дзвінок за коротким номером 2345 є безкоштовним. Послуга надається абонентам всіх національних GSM операторів. Тільки для повнолітніх.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉