Facebook Pixel

Леонардо Ді Капріо зробив внесок у Фундацію Олени Зеленської

Американський лауреат «Оскара» Леонардо Ді Капріо приєднався до Фундації Олени Зеленської. Завдяки його внеску Фонд збільшить допомогу українським дітям, які найбільше постраждали від війни, йдеться на фейсбук-сторінці Фундації.

Гроші американської кінозірки допоможуть родині Віки Родних із Херсона. Дівчинці діагностовано психічний розлад. Разом із сімома братами та сестрами вона пережила окупацію Херсона, а потім евакуювалася під постійними обстрілами.

Допомогу отримають і вісім вихованців дитячого будинку сімейного типу Олешків. Їхній будинок було зруйновано, а батько захищає Україну на передовій.

У Фундації також розповіли історію 3-річної Віолети Ханадєєвої. Майже 9 років тому її батьки вперше зіткнулися з російською агресією в Донецьку, яка змусила їх переїхати до Київської області.

Quote«Фундація підтримує всі дитячі будинки сімейного типу в Україні, де діти виховуються в справжній сімейній атмосфері. Ми координуємо свої зусилля з державою, аби Україна не знала сирітства. Разом ми надаємо шанс дітям мати повноцінне дитинство з доступом до освіти, медицини та добробуту», — підкреслили у Фундації.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉