Facebook Pixel

Знято в Києві: Ед Ширан і Флоренс Велч випустили кліпи, присвячені Україні

Життя

Світові зірки й далі підтримують Україну в її протистоянні російській агресії. Хтось збирає кошти на потреби постраждалих від війни українців, інші — тримають інформаційний фронт, аби тема злочинів армії РФ, вчинених проти мирних жителів, не зійшла з перших шпальт.

Британський співак Ед Ширан опублікував кліп на пісню 2step. Відео знімали восени 2021 року в довоєнному Києві.

«Я знімав відео на 2step у Києві до того, як почалися нищівні акти насильства. Це був мій перший візит в Україну, і під час перебування там мене добре прийняли всі — від продюсерської команди до багатьох людей, яких я зустрів у вільні від зйомок дні», — зазначив музикант у своєму дописі в інстаграмі.

У кліпі можна впізнати нічні вулиці столичних Позняків і будівлю механіко-математичного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Кошти від переглядів відео Ширан пообіцяв передати на гуманітарні потреби українців.

Привернути увагу до війни в Україні через музичний кліп також вирішив британський гурт Florence + The Machine. Вони представили відео на трек Free, яке присвятили «духу, креативності та наполегливості своїх хоробрих українських друзів».

Зйомки відбувалися в Києві в листопаді 2021 року за участі українських фільммейкерів і художників, зокрема київської студії Radioaktive Film. У кліпі можна помітити Київський крематорій і один із корпусів КНУ.

Тієї осені Florence + The Machine зняли в українській столиці ще дві роботи, які вже встигли презентувати. Так, кліп на пісню King вийшов 23 лютого, за день до початку повномасштабного вторгнення, а відео на Heaven Is Here представили в березні.

Зображення на обкладинці: Getty Images

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні Життя

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні

Топ-7 ґаджетів для спорту та фітнесу Життя

Топ-7 ґаджетів для спорту та фітнесу

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі Життя

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі