Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

В Україні створили NFT-писанки, які допоможуть відновити об'єкти культурної спадщини

Стиль життя

В Україні запустили благодійний проєкт We believe для збору коштів на відновлення об'єктів культурної спадщини, що постраждали під час війни: церков, музеїв, театрів, колекцій витворів мистецтва тощо.

Ініціативу реалізують Мінкульт, Держагентство з питань мистецтв і мистецької освіти, а також комунікаційна агенція Postmen. Остання в рамках проєкту створила серію великодніх NFT-писанок на блокчейні Ethereum і присвятила їх містам, що протистоять російській агресії.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Над ілюстраціями також працювали українська майстриня Анастасія Шемедюк і дизайнерка Анастасія Зафійовська. Колекцію розробляли за автентичними візерунками та мотивами книги Віри Манько The Ukrainian Folk Pysanka. Кожна NFT-писанка має свій унікальний орнамент, властивий певному регіону України.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Серію представили на платформі OpenSea. Кошти від проданого криптоарту надходять на благодійний рахунок МКІП. Кількість і ціна писанок залежить від рівня руйнування міста. Наприклад, писанку Маріуполя представлено в одному екземплярі, вона буде найдорожчою, оскільки місто знищено майже на 90%.

Зображення на обкладинці: Postmen

Коментарі

Картину Марії Примаченко продали на благодійному аукціоні за $500 тис.

Культурні санкції проти РФ: як росіяни залишилися без кіно, футболу та Стівена Кінга

Знищили будівлю, але театр житиме: Маріупольський драмтеатр переїде до Ужгорода