Facebook Pixel

На відновлення Маріуполя знадобиться щонайменше $10 млрд – міськрада

На відновлення зруйнованої окупантами інфраструктури Маріуполя знадобиться щонайменше $10 млрд. Про це повідомила Маріупольська міськрада у своєму Telegram-каналі.

Quote«Не менш як $10 млрд знадобиться для відновлення інфраструктури Маріуполя. Це попередня мінімальна оцінка, яку буде уточнено в процесі фіксації руйнувань, завданих агресією РФ», — йдеться в повідомленні.

Наголошується, що для оцінювання масштабів руйнувань і підрахунку коштів, необхідних для відновлення інфраструктури, Маріупольська міська рада створила спеціальну депутатську комісію.

Quote«Кожен злочин, кожне вбивство та руйнування, завдане агресором, має бути зафіксовано й передано до міжнародного суду. Воєнні злочинці мають понести покарання. Зараз ми працюємо в тісній взаємодії з урядом і Донецькою військово-цивільною адміністрацією, аби після війни домогтися від Росії не тільки репарацій на повну відбудову нашого улюбленого Маріуполя, а й великих виплат усім маріупольцям за завдані страждання та шкоду», – сказав мер міста Вадим Бойченко.
Подякувати 🎉