Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Лауреат «Оскара» Мішель Хазанавічус передав 125 тис. євро на відбудову лікарні в Ізюмі

Лауреат «Оскара» Мішель Хазанавічус передав 125 тис. євро на відбудову лікарні в Ізюмі. Фото: Фундація Олени Зеленської

Лауреат «Оскара» Мішель Хазанавічус передав 125 тис. євро на відбудову лікарні в Ізюмі. Фото: Фундація Олени Зеленської

Відомий французький кінорежисер і лауреат премії «Оскар» Мішель Хазанавічус зробив внесок у розмірі 125 тис. євро у Фундацію Олени Зеленської. Кошти спрямують на відбудову Ізюмської міської лікарні, яку частково знищили та розграбували російські військові, повідомили в фундації.

У благодійному аукціоні, який організував режисер, узяли участь десятки представників кіноіндустрії зі всього світу, які виставили свої особисті речі як лоти:

  • Том Хенкс надав друкарську машинку зі своєї особистої колекції;
  • Катрін Денев – власну косметичку;
  • Ален Делон – фотографію з кінофільму «Басейн», надруковану на дереві;
  • Наталі Портман – кілька рідкісних плакатів зі своїм автографом;
  • Томас Бангальте, музикант із гурту Daft Punk, виставив на аукціон шолом робота з фільму Daft Punk's Electroma.

Загалом на аукціоні вдалося зібрати 250 тис. євро. З них половину Мішель Хазанавічус спрямував на ініціативу UNITED24, ще половину – на Фундацію Олени Зеленської.

Як підкреслює Мішель Хазанавічус, Франція та весь світ мають почути історії про Україну та її громадян.

Quote«Опір, героїзм, людяність, хоробрість, солідарність – я вважаю, що історії про це потрібно розповідати людям (у Франції та світі – The Page). Це ті цінності, які дали змогу вашій країні перемогти велику та могутню Росію. Нам потрібні ці цінності, ми маємо вірити, що вони все ще є, і бачити, що вони ще мають цінність у цьому світі», – розповів кінорежисер.
Quote«Ви зробили неоціненний подарунок усім, чиї життя залежать від цієї лікарні», — так перша леді України подякувала Мішелю Хазанавічусу за цей внесок.

Нещодавно Олена Зеленська представила Фундацію під час свого візиту до Парижа й розповіла гостям заходу про місію та проєкти Фундації – зокрема, відбудову лікарні в Ізюмі.

Quote«Скільки б ми не робили для порятунку українців, війна триває. Перед нами постійно, кожного дня постають нові виклики», – звернулася вона до видатних діячів Франції.

Наразі пріоритетом для Фундації є допомога Ізюмській міській лікарні, яка слугувала опорним медичним закладом для майже 150 тис. людей. Сьогодні корпуси лікарні частково знищено, а вціліле медичне обладнання розікрали російські окупанти.

За словами Олени Зеленської, лікарню потрібно відбудовувати прямо зараз, адже мешканці Харківської області щодня підриваються на мінах. Їм потрібна невідкладна допомога.

Контекст. Фундація Олени Зеленської – це гуманітарна ініціатива першої леді України, спрямована на залучення іноземних інвестицій у відновлення та покращення життя людей в Україні завдяки підтримці партнерів і фондів із країн-союзників.

Мішель Хазанавічус – французький режисер, сценарист і актор. Широко відомий завдяки своєму фільму «Артист», за який він отримав «Оскар» у номінації «Найкраща режисерська робота».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Фотогалерея
045a1244.jpg
img-4458.jpg
img-4461.jpg
img-4446.jpg
img-4435.jpg
img-4468.jpg
img-4448.png
img-4459.jpg
img-4447.jpg
img-4474.jpg
045a1244.jpg Thumb img-4458.jpg Thumb img-4461.jpg Thumb img-4446.jpg Thumb img-4435.jpg Thumb img-4468.jpg Thumb img-4448.png Thumb img-4459.jpg Thumb img-4447.jpg Thumb img-4474.jpg Thumb
Коментарі
Всі новини