Facebook Pixel

Криптовалюта Omicron зросла на 900% на тлі появи однойменного штаму коронавірусу

Котирування токена Omicron (OMIC) зросли на понад 900% після виявлення нового штаму коронавірусу, якому Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) надала аналогічну назву «омікрон».

Популярний галузевий канал Twitter Mr. Whale написав, що криптотокен Omicron зріс на понад 650% за 3 дні і наразі коштує понад $400 млн.

«Якщо це не ознака того, що ми знаходимося в гігантській бульбашці, я не знаю, що це таке», — зазначили в Mr. Whale.

CoinGecko відстежує ціну токена OMIC з 8 листопада, за цей час його мінімальна вартість становила $48,36. У чаті проєкту на Discord налічується трохи більше за 800 учасників, зазначає forklog, число передплатників у Twitter становить понад 900 осіб.

27 листопада токен Omicron торгувався на рівнях близько $65, але за два дні ціна досягла історичного максимуму $689,12 за монету.

На момент написання курс скоригувався до $357 за даними CoinGecko. Обсяг торгів за останні 24 години становив $676 866.

Що таке Omicron

Це DeFi-проєкт, монета якого Omicron DAO випущена на протоколі другого рівня Arbitrum One та торгується на SushiSwap. Згідно з Twitter запуск активу відбувся 2 листопада.

Нагадаємо, 26 листопада ціна біткоїна впала нижче за $54 тис. за монету на заяві ВООЗ про новий штам COVID-19. 29 листопада котирування цифрового золота відновилися до позначок понад $57 тис.

У жовтні 2021 року аматорський криптопроєкт, натхненний вірусним телешоу Squid Game, але не пов'язаний ні з ним, ні з Netflix, зріс на 2400%, перш ніж звалився майже до нуля.

Цього року потік криптовалют на основі мемів, очолюваний Dogecoin та його найбільшим конкурентом Shiba Inu, різко зріс у графіках цін на криптовалюти, оскільки трейдери роблять ставку на те, що ажіотаж, якому допомогли, наприклад, мільярдер Tesla Ілон Маск, призведе до сталого зростання котирувань.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉