Facebook Pixel

Крадіжка 138 млн: ДБР звинувачує заступника Федерації профспілок

ДБР передало до суду справу проти заступника голови Федерації профспілок Володимира Саєнка. Його звинувачують у крадіжці майна бальнеолікарні у Києві на понад 138 млн грн.

Про це пише ДБР.

Як було вкрадено майно бальнеолікарні у Києві, за версією ДБР

У 2019 році Володимир Саєнко разом з іншими посадовцями ухвалював рішення про продаж приватному товариству державної курортної бальнеолікарні у Києві. Згідно з висновком судової оцінково-будівельної експертизи, загальна вартість приміщення становила 138 млн 308 тис. грн. Лікарня, яка взагалі не підлягала відчуженню, була продана ще й за значно нижчою вартістю. Площа Київської курортної бальнеолікарні становить понад 11,6 тис. кв. м.

Наразі лікарня не працює.

За яке ще майно профспілок у Києві точиться боротьба між державою та ФПУ

Ще одним скандальним майном став Будинок профспілок на Хрещатику. Раніше він належав Федерації профспілок України – нащадку радянської Республіканської профспілкової спілки. У серпні 2020 року українська держава вирішила відібрати в профспілок санаторії, будинки відпочинку та земельні ділянки, пояснивши своє рішення тим, що майно профспілок розкрадається. У ФПУ таке рішення чиновників пояснили тим, що їхнє майно хочуть приватизувати олігархи, унаслідок чого українці через реквізиції втратять пільги на відпочинок і оздоровлення.

23 листопада 2020 року Печерський районний суд Києва заарештував ключовий актив Федерації профспілок України (ФПУ) — Будинок профспілок, а також іншу нерухомість. У розпорядженні АРМА київський Будинок профспілок остаточно опинився на підставі ухвали Печерського районного суду Києва від 3 квітня 2023 року. У 2021 році стало відомо про відкриття покерного клубу в підвалі Будинку профспілок.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉