Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

На кордоні України з Румунією з'явився новий пункт пропуску, до кінця року запрацює ще один

На українсько-румунському кордоні відкрили новий пункт пропуску «Красноїльськ — Вікову де Сус».  Фото: Telegram / Денис Шмигаль

На українсько-румунському кордоні відкрили новий пункт пропуску «Красноїльськ — Вікову де Сус». Фото: Telegram / Денис Шмигаль

На кордоні України та Румунії в четвер, 10 листопада, відкрили новий пункт пропуску. КПП «Красноїльськ» відкрили для легкового транспорту та порожніх вантажівок, інформує заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко.

Quote«Початок роботи цього КПП – це не лише полегшення перетину кордону для громадян України та додаткові робочі місця, а й можливість розвантажити єдиний на Буковині пункт пропуску на кордоні з Румунією – Порубне, де черга з вантажівок інколи могла сягати десятків кілометрів», — зазначив він.

Пропускна здатність нового пункту складає 2 тис. людей, 10 автобусів і 490 автомобілів. В ОП очікують, що в майбутньому «Красноїльськ» зможе стати повноцінним вантажним пунктом пропуску.

«Красноїльськ — Вікову де Сус» став першим із 1998 року пунктом пропуску, збудованим з нуля. На відкриття приїхали прем'єр-міністр Румунії Ніколає Чуке та прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Після 24 лютого західний напрямок став ключовим для України. Тому розширення його пропускної здатності є одним із пріоритетних завдань для нашого уряду. Розвиток прикордонної інфраструктури дає нам змогу наростити експорт у ЄС, збільшити обсяги допомоги та інтенсивність економічної співпраці з партнерами», — прокоментував відкриття КПП глава українського уряду.

До кінця поточного року на кордоні з Румунією заплановано відкриття ще одного контрольно-пропускного пункту «Дяківці».

Контекст. Роботи з будівництва обох нових пунктів пропуску на українсько-румунському кордоні розпочалися ще 2015 року.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини