Компанія Ахметова розмістила дебютні «зелені» облігації на 325 мільйонів євро — ЗМІ

Рінат Ахметов. Фото: УНІАН

Рінат Ахметов. Фото: УНІАН

«Дочка» ДТЕК, яка виробляє електроенергію на вітрових і сонячних електростанціях, DTEK Renewables випустила дебютні стандартні «зелені» єврооблігації на 325 млн євро. Про це агентству «Інтерфакс-Україна» повідомило джерело в банківських колах.

За словами джерела, купон за облігаціями — 8,5%, а їхня прибутковість — 8,75% річних. Попит на них склав 350 млн євро.

Організаторами виступили Raiffeisen Bank International AG і «Ренесанс Капітал».

Telegram Logo

Контекст

  • 19 жовтня ще одна компанія Ріната Ахметова – «Метінвест» – одночасно провела дві взаємопов'язані транзакції: випуск 10-річних єврооблігацій на $500 млн зі ставкою 7,75% річних та 5-річних на суму 300 млн євро зі ставкою 5,625%, а також викуп частини єврооблігацій з терміном погашення в 2023 році на $440 млн.
  • 22 жовтня стало відомо, що DTEK Renewables планує випустити стандартні «зелені» облігації для залучення засобів на вже запущені та майбутні проєкти відновлюваної енергетики.

ДТЕК створили в 2005 році для управління енергетичними активами групи «Систем Кепітал Менеджмент» Ріната Ахметова. Холдинг управляє підприємствами групи, що становлять вертикально інтегрований ланцюжок з видобутку та збагачення вугілля, виробництва та реалізації електроенергії.

Дочірня DTEK Renewables управляє двома вітровими і двома сонячними електростанціями загальною потужністю 510 МВт. Минулого року вона вклала в розвиток проєктів відновлюваної енергії 375 млн євро.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Рада прийняла закон для виведення з тіні ринку металобрухту

Депутати прийняли в цілому законопроєкт №2426, який спрямовано на детінізацію ринку металургійної сировини та операцій з металобрухтом. Його розробляла робоча група у складі представників заготівельників брухту, металургів і Мінекономіки.

Група Radisson відкриє новий готель в Україні. З видом на «Батьківщину-матір»

Міжнародний оператор готельного бізнесу Radisson Hotel Group (головний офіс у Брюсселі, Бельгія) планує відкрити перший готель під брендом Radisson у Києві – Radisson Pechersk Park Kiev, повідомив «Інтерфакс-Україна».

ЄС скоротить список «зелених» країн і не додасть до нього Україну

Європейський Союз до кінця цього тижня перегляне список країн поза союзом – «зелений» список. Йдеться про країни, які вважаються безпечними щодо коронавірусу та громадянам яких дозволено в'їзд на територію ЄС.