Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

На скільки вистачить у росії ресурсів, коли Україна поверне Крим і що буде далі з рф – прогнози Буданова

Коли й чим закінчиться війна росії в Україні за версією глава ГУР Міноборони Кирила Буданова. Фото: ГУР МО

Коли й чим закінчиться війна росії в Україні за версією глава ГУР Міноборони Кирила Буданова. Фото: ГУР МО

Керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов заявив, що активну фазу російсько-української війни майже бути «зведено до нуля» до кінця поточного року, а закінчиться вона виходом ЗСУ на наш адміністративний кордон.

В інтерв’ю «Українській правді» він також розповів, що загалом плани Путіна щодо повного захоплення України змін не зазнали.

Quote«Авжеж, після трьох місяців тих подій, які зараз відбуваються, вони коригують плани й уже готують суспільну думку в росії до того, що фактично, якщо вони закінчать окупацію Донецької, Луганської та Херсонської областей, це теж можна вважати перемогою. Проте плани не змінилися і, на жаль, не зміняться й надалі, поки ми не поставимо крапку в питанні Путіна та росії в тому вигляді, у якому воно зараз є», — пояснив він.

За словами Буданова, ресурсів у Москви на ведення «нормальної війни» залишилося приблизно на рік. Також він додав, що до кінця 2022 року українські сили «мають щонайменше зайти на територію Криму». У глобальніших прогнозах – повернення всіх тимчасово окупованих територій до складу України.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Керівник ГУР вважає цілком реальними два варіанти розвитку подій для рф після закінчення війни:

  • «Зміна політичного керівництва за формального збереження територіальної цілісності росії» (населення покладе всю провину на Путіна та його найближче оточення; країна розпочне виведення своїх солдатів з усіх окупованих агресором територій і країн; окуповані землі повернуться до країн, яким вони належать; рф доведеться почати все із чистого аркуша).
  • «Розділення росії на три й більше частин» (розпад російської федерації на щонайменше три частини – нові незалежні держави).
Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Результати опитування, проведеного КМІС, свідчать про те, що 82% українців вважають неприпустимими жодні територіальні поступки заради закінчення війни.

Коментарі

Всі новини