Коболєв назвав загрози звільнення Хохштайна з «Нафтогазу»

Глава «Нафтогазу» Андрій Коболєв. Фото: УНІАН

Глава «Нафтогазу» Андрій Коболєв. Фото: УНІАН

Вихід із наглядової ради «Нафтогазу» Амоса Хохштайна — негативний сигнал для компанії, повідомив в інтерв'ю партнеру The Page – щотижневику «Перша Шпальта» глава «Нафтогазу» Андрій Коболєв.

«Амос Хохштайн був одним із критичних елементів успіху корпоративної реформи. У нього персонально величезні досягнення, які допомогли нам диверсифікувати поставки газу в 2014 році, коли він ще працював в американському уряді. І пізніше, коли він допоміг нам зберегти транзитний потік до «Газпрому». Я думаю, що в тих $5 млрд, які «Нафтогазу» вдалося виграти проти російського монополіста, заслуга саме цієї людини є неоціненною. Тому його вихід звичайно негативний».

Андрій Коболєв

Андрій Коболєв

Глава «Нафтогазу України»

Коболєв додав, що вважає хорошим варіантом збереження поточних фахівців компанії, а не тільки пошук нових. Глава «Нафтогазу» нагадав, що вихід членів наглядової ради пов'язаний з тим, що до кінця 2020 року закінчуються контракти у трьох незалежних членів компанії, одним із яких є Хохштайн.

З грудня 2020 року компанії потрібно буде знайти як мінімум одного члена наглядової ради, а може і не одного, якщо хтось із поточного складу не захоче продовжити контракт.

Telegram Logo

Контекст. Стало відомо, що головний енергетичний дипломат США Амос Хохштайн йде з наглядової ради «Нафтогазу» після трьох років роботи.

У колонці для KyivPost Хохштайн написав, що керівництво компанії зустрічало опір на кожному етапі трансформації «Нафтогазу».

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини