Facebook Pixel

Князєва дозволили тримати під вартою — Вища рада правосуддя

Вища рада правосуддя дозволила тримати під вартою ексголову Верховного Суду України Всеволода Князєва.

Про це стало відомо з прямої трансляції засідання ВРП.

НАБУ та САП подали клопотання про обрання запобіжного заходу підозрюваному у вигляді тримання під вартою з альтернативою 150 млн грн застави.

Нагадаємо, що ввечері 15 травня НАБУ взяло під варту голову Верховного Суду України Всеволода Князєва під час отримання ним хабаря в розмірі $2,7 млн. Князєв, ймовірно, отримував гроші від людей, які діяли в інтересах олігарха Костянтина Жеваго. Пресслужба Жеваго всі звинувачення відкидає.

Ексголова Верховного Суду Всеволод Князєв назвав справу відносно нього «помстою за певні його дії».

Quote«Я вважаю справу помстою за певні свої дії, про які відомо членам Вищої ради правосуддя. Вважаю, що справу замовили. Національне антикорупційне бюро використовувалося для виконання замовлення з певною політичною доцільністю, яка, я думаю, чудово відома членам Вищої ради правосуддя. Це те, що хочу сказати. Прошу задуматися над цим. Прошу прийняти правильне рішення», – сказав він.

Відповідаючи на запитання членів ВРП стосовно знайдених у його кабінеті пакетів з грошима, він зазначив, що у сейфі зберігалася певна сума його особистих коштів. Водночас про походження інших сум йому не відомо, оскільки доступ до кабінету голови Верховного Суду має широке коло осіб. Наразі ВРП оголосила перерву у засіданні для додаткового обговорення.

У перерві засідання, відповідаючи на запитання журналістів, хто замовив його справу, Князєв відповів: «Поки що, з вашого дозволу, не буду конкретизувати, але пізніше я на всі запитання дам відповідь».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉