Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Північна Корея відправляє солдатів та поліцейських на окуповані території України, — ЗМІ

КНДР відправляє людей в Україну для нібито відновлювальних робіт. Фото: Pixabay

КНДР відправляє людей в Україну для нібито відновлювальних робіт. Фото: Pixabay

Уряд Північної Кореї нещодавно наказав північнокорейським торговим компаніям на росії відібрати персонал для відправки до окупованого сходу України для участі у «відновлювальних роботах». Про це пише Daily NK.

За словами джерела Daily NK в росії, Північна Корея видала наказ кільком торговим компаніям, включаючи пов'язані з міністерством оборони Cholhyon Construction і Kumrung Construction, пов'язану з Генеральним бюро 7 Міністерства соціального забезпечення.

Зважаючи на те, що всі торгові компанії, які отримали наказ, пов'язані з військовими чи органами громадської безпеки, Північна Корея, схоже, має намір відправити на схід України солдатів або поліцейських, а не цивільних осіб.

Персонал, відібраний для відправки в Україну, – молоді чоловіки віком від 19 до 27 років; більшість із них одружені, але залишили свої сім'ї у Північній Кореї.

Як правило, північнокорейська влада запобігає дезертирству серед працівників, відряджених за кордон, посилаючи одружених чоловіків, які змушені залишати своїх дружин та дітей у Північній Кореї.

Контекст. У липні 2022 року Україна розірвала дипломатичні відносини з Північною Кореєю у відповідь на визнання нею так званої «незалежності псевдореспублік» на території окупованих регіонів Донецької та Луганської областей.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини