«Київстар» у третьому кварталі 2019 року: більший дохід, менше активних абонентів

Фото: сайт «Київстару»

Фото: сайт «Київстару»

Мобільний оператор «Київстар» з липня по вересень 2019 року збільшив загальний дохід на 18,3% — до 5,8 млрд грн. Про це повідомила пресслужба компанії.

Що ще змінилося в «Київстару» у третьому кварталі 2019 року?

  • Зріс показник EBITDA на 33% — до 3,7 млрд грн. Завдяки цьому оператор збільшив рентабельність за EBITDA до 64,7%.
  • На виручці від послуг мобільного зв'язку «Київстар» з липня по вересень заробив 5,5 млрд грн (у третьому кварталі 2018 року цей показник був майже на 19% вищим).
  • Також зріс і обсяг споживання дата-трафіку. Цей показник збільшився на 69% — до 4 тис. гігабайтів на одного абонента.
  • Користувачів мобільного інтернету оператора стало більше на 12% — до 16 млн. Активних абонентів у третьому кварталі було 26,4 млн (у цей же період 2018-го таких користувачів було на 200 тис. більше).
  • Середній дохід з одного абонента на місяць за звітний період склав 69 грн (це на 20% більше, ніж з липня по вересень минулого року). Дохід з фіксованого інтернету зріс на 4,3% — до 74 грн.
  • У третьому кварталі цього року «Київстар» заробив 333 млн грн на послуги фіксованого зв'язку (у цей же період минулого року він був на 10,3% меншим).
  • Кількість абонентів, які підключили послугу «Домашній інтернет», збільшилася на 11% і досягла майже 1 млн.
  • Капітальні інвестиції «Київстару» з липня по вересень склали 1,4 млрд грн (у третьому кварталі 2018-го було на 86% менше).

«Київстар» — українська телекомунікаційна компанія, що надає послуги зв'язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій.

Оператор входить до складу міжнародної телеком-групи Veon (Нідерланди). Його акції котуються на фондовій біржі Nasdaq (Нью-Йорк).

Чистий дохід «Київстару» за підсумками 2018 року склав 18,7 млрд грн, що на 13% більше, ніж за 2017 рік. Показник EBITDA зріс на 14% – до 10,5 млрд грн.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Україна стала лідером з поставок у Європу органічної продукції

Єврокомісія повідомила, що за підсумками 2019 року Україна посіла 1-е місце в Європі і 2-е у світі (з 123 країн) за обсягами експорту в ЄС органічної продукції, піднявшись на дві сходинки у порівнянні з попереднім роком.

Україна експортувала рекордні 54,8 млн т зерна з початку маркетингового сезону 2019/20 років

Обсяг експорту зерна в поточному маркетинговому сезоні, який закінчується в червні, досяг станом на 5 червня рекордної величини в 54,8 млн т. Про це повідомило агентство Refinitiv Agriculture з посиланням на дані Мінекономіки.

«АвтоКрАЗ» попередив про можливість припинення діяльності

На підприємстві «АвтоКрАЗ» планується скорочення працівників. Про це сказав фінансовий директор Дмитро Новицький під час засідання міської комісії з питань погашення заборгованостей по зарплатам, повідомило видання «Телеграф».