В Київській області відкрили продовольчі ринки

Агропродовольчі ринки київського регіону поступово відновлюють роботу, і на даний момент працює вже 13 продуктових ринків області.

«30 квітня в Київській області почали відновлювати свою роботу агропродовольчі ринки. У Васильківському районі — 4, по 1 у Києво-Святошинському, Сквирському, Броварському, Білоцерківському та Миронівському, в місті Гостомель, місті Буча — по одному і два ринку в місті Біла Церква», — йдеться в повідомленні Київської ОДА.

Рішення про відкриття ринків було прийнято на позачерговому засіданні Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Telegram Logo

Загальна кількість продовольчих ринків в Київській області становить 74. Очікується, що інші ринки відновлять роботу найближчим часом.

Продовольчі ринки області зможуть відновити роботу при дотриманні всіх встановлених протиепідемічних вимог та письмової згоди керівників ринків забезпечити дотримання цих вимог.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Згідно з рішенням Кабміну, з 1 травня в Україні відкриють мінімум 280 продовольчих ринків.

В Україні вихід з карантину повинен початися 11 травня. Він буде складатися з п'яти етапів.

Міська влада Києва підготувала перший етап ослаблення карантинних заходів у місті. Реалізація плану щодо пом'якшення карантину почнеться 12 травня за умови, що кількість хворих різко зростати не буде.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини