Facebook Pixel

Київ викупить у забудовника землю на Шулявці неподалік пам'ятника-танка

З 2014-го ця ділянка знаходиться в приватній власності. Фото: «Сегодня»

З 2014-го ця ділянка знаходиться в приватній власності. Фото: «Сегодня»

Міськрада Києва 10 червня вирішила викупити земельну ділянку площею 0,31 га для відновлення благоустрою зеленої зони та створення міського парку на проспекті Перемоги, 50-А в Шевченківському районі.

shulyavka.png

Як зазначив заступник міського голови — секретар Київської міськради Володимир Бондаренко, власник ділянки — компанія «Шулявка» — не використовувала її за цільовим призначенням і своєчасно не забезпечила благоустрій зеленої зони.

З 2014-го ця ділянка знаходиться в приватній власності. Спроби її освоєння викликали значний суспільний резонанс, оскільки забудова частково планувалася на території зелених насаджень загального користування. «Крім того, дозвільні документи на будівництво у власника відсутні», — підкреслив Бондаренко.

Telegram Logo

Він додав, що з часу набуття права власності на земельну ділянку з цільовим призначенням для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельно-офісного комплексу з рестораном швидкого харчування та благоустроєм і озелененням скверу ніяких будівельних робіт не відбувалося. Тому місто викупить цю ділянку для створення парку.

Бондаренко підкреслив, що ухвалення цього рішення не є втручанням міста у володіння чужим майном, через те, що викуп відбуватиметься «виключно з волі власника земельної ділянки».

Додатково. У березні 2021 року комісія Київради з питань архітектури, містобудування та земельних відносин підтримала проєкт рішення щодо детального плану території (ДПТ) Мінського масиву. 10 червня план затвердили на сесії Київради.

The Page розбиралося, що відбувається в Києві з будівництвом метро на Виноградар.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини