Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Kernel встановлює на елеваторах резервні джерела живлення

Обладнання на елеваторах працює від мережі або від резервних джерел. Фото: Kernel

Обладнання на елеваторах працює від мережі або від резервних джерел. Фото: Kernel

У разі блекауту 12 джерел альтернативного живлення забезпечать основні технологічні процеси на 8 елеваторах Kernel. Про це повідомила пресслужба компанії.

Quote«Дизельні генератори різної потужності — від 120 до 1000 кВт*год — підключили на елеваторах компанії. Під час розподілу ДГ ми враховували виконання виробничого плану із заготівлі, загальну потужність одночасного зберігання та наявність вільного місця для зерна, а також ситуацію з відсутністю електроенергії на кожному з активів. Резервного живлення достатньо для покриття мінімальних технологічних потреб в умовах відсутності світла», — розповів керівник департаменту зберігання Микола Солнцев.

На високопродуктивних елеваторах за допомогою генераторів запускаються технологічні лінії з однією зерносушаркою, на активах меншої виробничої потужності — майже повний цикл виробництва. На першому етапі проєкту компанія планувала забезпечити резервними джерелами електроенергії тільки ключові елеватори департаменту зберігання, але після перших ракетних атак на обʼєкти критичної інфраструктури Kernel запустила другий етап проєкту із закупівлі додаткових ДГ на інші свої елеватори.

Постачання 13 установок потужністю від 80 до 500 кВт*год очікуються в лютому — березні. Ще 11 елеваторів компанії отримають енергетичне обладнання в плановому режимі.

Контекст. Наразі обладнання на елеваторах працює від мережі або від резервних джерел.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини