Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

В Україні з'являться підлеглі Каріма Хана: що відомо про Офіс Міжнародного кримінального суду

Карім Хан. Фото: Офіс президента

Карім Хан. Фото: Офіс президента

Кабінет міністрів ухвалив проєкт угоди про створення Офісу Міжнародного кримінального суду в Україні. Про це повідомляє пресслужба Міністерства закордонних справ.

Quote«Угода має на меті сприяти процесу створення та належного функціювання Офісу Міжнародного кримінального суду в Україні, головним напрямком роботи якого є розслідуванням справ, що перебувають на розгляді Суду з початку збройної агресії Російської Федерації проти України у 2014 році», — йдеться в повідомленні.

У компетенції Міжнародного кримінального суду — переслідування в судовому порядку конкретних осіб, відповідальних за воєнні злочини, злочин геноциду та злочини проти людяності.

Україна визнає юрисдикцію Суду з метою виявлення:

  • кримінального переслідування та судового розгляду замовників і співучасників діянь, вчинених на території України під час Революції Гідності, а також злочинів, вчинених на території України з 20 лютого 2014 року відповідно до Римського статуту Міжнародного кримінального суду.

За словами прокурора Міжнародного кримінального суду (МКС) Каріма Хана, суд готовий всебічно співпрацювати для відновлення справедливості.

Quote«Ми готові прискорювати роботу, щоб українці та люди в усьому світі якнайшвидше побачили справедливість, а винні отримали покарання», – розповів він.

Контекст. Під час війни в Україні росія неодноразово порушувала норми міжнародного права та правила війни. Країна-терорист неодноразово обстрілювала цивільних, руйнувала житлові будинки та катувала й вбивала мирне населення.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини