«Канаді потрібні друзі з такими інтересами», – посол Галадза про двосторонні відносини між Канадою та Україною

Зараз одним із головних питань двосторонніх відносин між Канадою та Україною є модернізація Угоди про вільну торгівлю, повідомила посол Канади в Україні Лариса Галадза у випуску «KYIV NOT KIEV».

За її словами, угода працювала і зараз вона потребує оновлення з точки зору послуг – телекомунікаційних, фінансових і IT.

Разом з цим Галадза вважає, що Канада завжди була однією з найбільш дружніх Україні країн у світі.

Telegram Logo

«Обидві наші країни – демократичні, приблизно одного розміру, обидві є сусідами великих світових держав, економіки наших країн залежать від торгівлі, і обидві є великими прихильниками багатосторонньої системи. Такі країни, як наші, покладаються на заснований на правилах міжнародний порядок, щоб зрівняти ігрове поле. Канаді потрібні друзі з такими інтересами», – повідомила вона.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

За словами Галадзи, український досвід виживання у міжнародній системі дуже цінний для Канади. Україна знаходиться на передовій гібридної війни, і всім відомо, що вона може легко поширитися через Атлантику і по всьому світу.

«Створення довіри та легітимності – це те, що ми дійсно підтримуємо. Організації, які хочуть вести діалог і протидіяти дезінформації, створення платформ і переклад книг – це найменше, що ми можемо зробити для створення політичної легітимності», – додала вона

Контекст. «KYIV NOT KIEV» – щотижневий новинний відеопроєкт, який ведуть Тетяна Гайдук і Поліна Бойчук, – провідні експерти TRUMAN Agency, що спеціалізуються на стратегічних комунікаціях і дипломатії. Шоу висвітлює найважливіші українські політичні, економічні та культурні події та їхній аналіз, а також включає відеоінтерв'ю з впливовими лідерами громадської думки та експертами, що займаються найактуальнішими питаннями.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини