Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Канада ввела нові санкції проти російських олігархів та заборонила експорт до рф предметів розкоші

Канада заборонила експорт предметів розкошу до росії. Фото: Hermes Rivera/Unsplash

Канада заборонила експорт предметів розкошу до росії. Фото: Hermes Rivera/Unsplash

Канада розширила санкції проти росії, заборонивши експорт та імпорт предметів розкоші з та до рф й наклала особисті санкції ще на 14 російських олігархів. Про це оголосили у міністерстві закордонних справ Канади, передає «Укрінформ».

Уряд Канади заборонив експорт до росії певних предметів розкоші, серед яких: алкогольні напої, тютюн, деякі текстильні вироби та спортивний одяг, взуття, розкішний одяг та аксесуари, ювелірні вироби, столові прибори й твори мистецтва. Канада також забороняє імпорт певних предметів розкоші з росії, в тому числі: алкогольних напоїв, морепродуктів, риби та непромислових діамантів. Зазначається, що, за цінами 2021 року, загальна вартість заборонених товарів сягає $75,7 млн.

Окрім цього, Канада наклала особисті санкції ще на 14 російських олігархів, членів їхніх родини та наближених до путінського режиму людей.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Ці особи безпосередньо дали змогу розпочати безглузду війну володимира путіна в Україні та несуть відповідальність за біль та страждання українського народу», — наголосили у відомстві.

Канада також розширила заборону на експорт до росії товарів, які можуть використовуватися для виробництва зброї.

Quote«Ці заборони приведуть дії Канади у відповідність із заходами, запроваженими партнерами-однодумцями, в тому числі США та ЄС, і допоможуть закрити лазівки, з допомогою яких російські олігархи намагалися обходити обмеження на інших ринках предметів розкошу», — зауважили у МЗС.

Контекст. Від початку російського вторгнення до України Канада запровадила санкції проти більш як 1000 українських, російських та білоруських фізичних та юридичних осіб, які сприяли цій незаконній агресії.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини