KAN Development відмовилася від продажу нежитлових площ у житлових комплексах

Ігор Ніконов. Фото: KAN Development

Ігор Ніконов. Фото: KAN Development

Керівник компанії KAN Development Ігор Ніконов заявив, що компанія відмовилася від ідеї продавати нежитлові площі у своїх житлових комплексах. Про це повідомив «Інтерфакс-Україна».

«Компроміси в девелопменті — небезпечна штука. Ми сьогодні повністю відмовилися від продажу нежитлової нерухомості на наших проєктах. Тому що ця модель не в змозі створити мікс сервісів, які там потрібні. Я знаю, що потрібні один магазин, одна аптека, один салон... А якщо я продав цю нерухомість, то не в змозі цей мікс забезпечити», — сказав Ніконов.

Він зазначив, що сервіс продовжує життя проєкту. Тому «деяким орендарям, може бути, будемо навіть доплачувати — будемо самі ремонт якийсь робити... Але ти повинен створити середовище. Без нього проєкт не буде працювати».

Додатково

  • В даний час KAN Development являє собою вертикально інтегрований будівельний холдинг. Ніконов називає себе єдиним його власником. У портфелі компанії житлові комплекси «Паркове місто», «Комфорт Таун», Central Park, Tetris Hall, «Файна Таун» і Respublika; ТЦ Ocean Plaza, бізнес-центри: Senator, IQ, 101 Tower, ТРК Arena City та ін. У багатьох об'єктах компанія має співінвесторів і партнерів.
  • Виступаючи на Київському міжнародному економічному форумі Ніконов похвалився, що побудовані його компанією ТЦ Ocean Plaza і IQ Business Center вже повністю себе окупили, незважаючи на те, що спочатку в це ніхто не вірив.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Статки мільярдера Потаніна за день зменшилися на $1,5 млрд через аварію на ТЕЦ у Норильську (РФ)

Статки одного з основних власників комбінату «Норнікель» Володимира Потаніна за день, 4 червня, зменшилася на $1,5 млрд через аварію у Норильську на ТЕЦ, що належить компанії. Таку оцінку наводить Forbes Real-Time.

Прокурор пропонував «кришу» банку і попався на $100 тис. – ДБР

Правоохоронці затримали прокурора однієї з місцевих прокуратур Києва під час отримання $100 тис., які він вимагав за розв'язання питання про закриття кримінального провадження, повідомила пресслужба Державного бюро розслідувань (ДБР).

«Укрзалізниця» запустила перші поїзди в напрямку заходу України

У перші рейси після карантину 4 червня вирушили такі поїзди далекого прямування: