Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Кабмін звільнив главу «Укрзалізниці» Жмака. Керувати буде близький до Кравцова Іван Юрик

Іван Юрик. Фото: пресслужба УЗ

Іван Юрик. Фото: пресслужба УЗ

Кабінет міністрів погодив дострокове припинення повноважень голови правління «Укрзалізниці» Володимира Жмака і поклав виконання обов'язків на Івана Юрика. Про це в своєму Telegram-каналі написав нардеп від «Європейської солідарності» Олексій Гончаренко.

Хто такий Іван Юрик

Іван Юрик потрапив до «Укрзалізниці» за часів, коли підприємством керував Євген Кравцов, і його вважають близьким до останнього. У червні 2018-го – червні 2019 року він був членом наглядової ради «Укрзалізниці», а з червня 2019 року входив до складу правління компанії. З квітня по серпень минулого року був тимчасово виконуючим обов'язки голови компанії.

До роботи в «Укрзалізниці» він працював у міжнародній інвестиційній компанії The Blackstone Group. Там він був керівником представництва в Україні (2010-2014 роки). Далі він був керівником Служби міністра Міністерства фінансів України (2014-2016 роки). З 2017 року — заступник директора-менеджера з інвестицій Офісу з залучення інвестицій уряду України UkraineInvest.

Контекст. Раніше ми писали, що причиною звільнення Жмака було підписання контрактів, які лобіюють інтереси олігарха Ріната Ахметова. Рішення про звільнення голови УЗ прийняв президент Володимир Зеленський через компромат про корупцію, який йому начебто передав Євген Кравцов.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини