Кабмін заборонив реєструвати російські вакцини проти коронавірусу

Фото: «Медіазона»

Фото: «Медіазона»

На сайті Кабміну 10 лютого опублікована постанова уряду, ухвалена 8 лютого. Вона присвячена питанням реєстрації вакцин проти коронавірусу для їхнього екстреного застосування.

У цьому документі уряд ввів заборону на реєстрацію російських вакцин. «Реєстрація вакцин або інших медичних імунобіологічних препаратів для специфічної профілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2, під зобов'язання для екстреного медичного застосування, розробка або виробництво яких здійснено в державі, визнаній Верховною Радою державою-агресором, забороняється», — йдеться в постанові.

Поставка і перевірка вакцини інших виробників регулюються домовленостями, підписаними Україною в рамках механізму COVAX.

Telegram Logo

Контроль вакцин для екстреного застосування, їхньої якості та поставки здійснює Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я.

Додатково. Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) почала розслідування щодо закупівлі вакцини проти коронавірусу. Про це під час брифінгу заявив виконуючий обов'язки керівника САП Максим Грищук.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини