Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Кабмін відправить до «Нафтогазу» ревізорів на пошуки 30 млрд грн — ЗМІ

Голова НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв. Фото: УНІАН

Голова НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв. Фото: УНІАН

На найближчому засіданні Кабмін розгляне питання ревізії «Нафтогазу» та його «дочок». Уряд таким чином планує «знайти» у НАКу додаткові 30 млрд грн прибутку.

Про це повідомило видання «Український капітал», у розпорядженні якого опинилася копія проєкту постанови з досить загальною назвою — «Деякі питання забезпечення державного фінансового контролю у нафтогазовому комплексі».

Згідно з документом, фінансову ревізію проведе Держаудитслужба (Офіс фінансового контролю) спільно з Державною податковою службою. Вони перевірять виконання «Нафтогазом» фінплану за 2019 рік і звітність компанії (відповідність міжнародним стандартам бухобліку, витрати тощо). Також ревізія торкнеться достовірності фінансової та податкової звітності групи.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Перевірка торкнеться не тільки самого «Нафтогазу», але і його дочірніх компаній, як-от: «Укргазвидобування», «Укрнафта», «Укртрансгаз», «Укртранснафта» та ін. НАК зобов'яжуть надати доступ до всіх необхідних документів.

Контекст. Верховна Рада на позачерговому засіданні 13 березня прийняла зміни до держбюджету-2020. Документ передбачає збільшення прибутку від держкомпаній з 41,3 до 68 млрд грн.

У 2019 році «Нафтогаз» і компанії, що входять у нього, перерахували до держбюджету понад 120 млрд грн податків та дивідендів: податок на прибуток склав 22,3 млрд грн, ПДВ – 32,3 млрд грн, рентні платежі – 32,2 млрд грн, дивіденди – 20,8 млрд грн.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини