Facebook Pixel

Кабмін передав Фонду держмайна Ocean Plaza для приватизації: коли продаж

9 червня Кабінет міністрів передав в управління Фонду держмайна державну частку столичного торговельно-розважального центру Ocean Plaza. Кабмін доручив ФДМУ приватизувати цей актив. Отримані кошти буде спрямовано до фонду ліквідації наслідків збройної агресії.

Про це пише пресслужба ФДМУ.

Quote«Стягнені російські активи мають стати джерелом для відновлення економіки та розвитку інфраструктури країни», — підкреслив голова ФДМУ Рустем Умєров.

За скільки планують продати Ocean Plaza

Нагадаємо, що в інтерв'ю Forbes радник голови ФДМУ з питань нерухомості Олександр Носаченко заявив, що державна частка Ocean Plaza оцінюється від $100 млн. За словами Носаченка, за оптимістичним сценарієм Ocean Plaza виставлять на продаж у липні — грудні 2023 року.

Як Ocean Plaza стала державною власністю

ТРЦ Ocean Plaza припинив свою роботу з початку повномасштабної війни в Україні. Оскільки він перебував у власності родини та партнерів російського олігарха Аркадія Ротенберга, його вирішили націоналізувати. Рішення пояснили роботою ТРЦ на війну рф в Україні. У травні 2022 року Печерський районний суд Києва арештував будівлю Ocean Plaza. Пізніше її передали в управління АРМА. Зрештою після низки судових розглядів 14 вересня Печерський суд Києва ухвалив фінальне рішення, необхідне для відновлення роботи ТРЦ — дав дозвіл на користування комерційним об'єктом.

20 березня колегія суддів Вищого антикорупційного суду задовольнила адміністративний позов Міністерства юстиції України до російського олігарха Аркадія Ротенберга та його сина й конфіскувала Ocean Plaza.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉