Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Ізраїльський суд шукає Коломойського і Боголюбова для вручення позову

Геннадій Боголюбов і Ігор Коломойський. Фото: «24 канал»

Геннадій Боголюбов і Ігор Коломойський. Фото: «24 канал»

Приватбанк опублікував у газеті «Голос України» повідомлення для вручення ізраїльського позову в Україні Ігорю Коломойському і Геннадію Боголюбову, а також ще одному відповідачу — В'ячеславу Карташову (їхня давня довірена особа, зараз очолює Департамент юридичного супроводу в «Укрнафті»). Банк зробив це відповідно до рішення ізраїльського суду від 26 квітня 2021 року та відповідно до Гаазької конвенції про вручення за кордоном судових та позасудових документів у цивільних або комерційних справах.

Банк відзначає, що Коломойському та Боголюбову вже був належним чином вручений позов в Ізраїлі. Але вони і Карташов уникають вручення позову в Україні. Тому публікація в «Голосі України» робиться «для усунення будь-яких аргументів з їхньго боку про те, що позов не був им належним чином вручений, і забезпечення правосуддя ізраїльського суду щодо їхніх незаконних дій».

У банку нагадали, що вони звернулися до Окружного суду м. Тель-Авів-Яффа (Ізраїль) із позовом до своїх колишніх власників і іншим відповідачам щодо їхніх шахрайських дій, незаконного привласнення і відмивання коштів, внаслідок чого щонайменше 600 млн доларів були незаконно виведені з банку в період з 2007 по 2011 роки і розміщені в ізраїльському банку «Дисконт».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Додатково. Національний банк опублікував топ найприбутковіших і збиткових банків за перше півріччя 2021 року. Список з чистого прибутку очолив державний Приватбанк, а збиткових — Правексбанк.

privatbank-1.jpeg


Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини