Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

AXOR Industry (Дніпро) Єрмолаєва інвестувала у виробництво фурнітури для вікон і дверей 35 млн євро

Один з бенефіціарів AXOR Industry (Дніпро), Вадим Єрмолаєв (в центрі). Фото: Укрправда

Один з бенефіціарів AXOR Industry (Дніпро), Вадим Єрмолаєв (в центрі). Фото: Укрправда

Компанія AXOR Industry (Дніпро) у 2022 році інвестувала 10 млн євро у виробництво фурнітури для вікон і дверей в Україні. Загалом інвестиції з 2011-го сягнули 35 млн євро. Про це повідомив «Інтерфакс-Україна» з посиланням на компанію.

Quote«У 2022 році почали роботу два цехи з фарбування алюмінієвих елементів фурнітури для вікон і дверей», – цитує агентство гендиректора AXOR Industry Йілмаза Османа.

Компанія AXOR Industry єдина в Україні виробляє фурнітуру для вікон і дверей. Завод компанії в Дніпрі не зупинявся з початку великої війни.

До 2022-го компанія постачала фурнітуру до 26 країн світу, з 24 лютого припинила продажі у рф і білорусь.

У 2023 році AXOR Industry планує збільшити присутність продукції на міжнародному ринку та запустити нові лінійки фурнітури та аксесуарів.

Статутний капітал AXOR Industry – 135,38 млн грн. Засновники – Funama Holdings Limited (Кіпр), КУА «Альтус Ассетс Активітіс» і Basera Holding Limited (Мальта). Кінцеві бенефіціари – Вадим Єрмолаєв (Кіпр), Башер Мустафа, Башер Хасан, Оан Ірем.

Вадим Єрмолаєв (Дніпро) – один із топ-100 українських бізнесменів за рейтингом Forbes.Україна у 2021 році. Інвестує в нерухомість, алкоголь, АПК. Капітал — $220 млн (2021 рік). З 2017 року має тільки громадянство Кіпру. Один із героїв розслідування «Батальйон Монако» «Української правди».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини